RTO020FR1000JTE3 Vishay Sfernice
  • More about RTO020FR1000JTE3 Vishay Sfernice
    RTO020FR1000JTE3 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RTO020FR1000JTE3 is described as RES 0.1 OHM 20W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM