RTO020FR0460JTE3 Vishay Sfernice
  • More about RTO020FR0460JTE3 Vishay Sfernice
    RTO020FR0460JTE3 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RTO020FR0460JTE3 is described as RES 0.046 OHM 20W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.