RT055AS2201KB Vishay Sfernice
  • Part Number: RT055AS2201KB
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 2.2K OHM 55W WIREWOUND LIN
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"