RT012AS1001KB Vishay Sfernice
  • Part Number: RT012AS1001KB
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 1K OHM 12W WIREWOUND LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM