RSSD25168A2200JB06 Vishay Sfernice
  • More about RSSD25168A2200JB06 Vishay Sfernice
    RSSD25168A2200JB06 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. RSSD25168A2200JB06 is described as RESISTOR 220 OHM 200W 5% WW. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK