RSSD20117A47R0JB15 Vishay Sfernice
  • More about RSSD20117A47R0JB15 Vishay Sfernice
    RSSD20117A47R0JB15 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. RSSD20117A47R0JB15 is described as RESISTOR 47 OHM 100W 5% WW. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN