P9A2R100FISX1102MA Vishay Sfernice
  • Part Number: P9A2R100FISX1102MA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 1K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P9A2R100FISX1102MA Vishay Sfernice
    P9A2R100FISX1102MA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P9A2R100FISX1102MA is described as POT 1K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM