P9A1R100FISX1503MA Vishay Sfernice
  • Part Number: P9A1R100FISX1503MA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 50K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P9A1R100FISX1503MA Vishay Sfernice
    P9A1R100FISX1503MA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P9A1R100FISX1503MA is described as POT 50K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM