P9A1R100FISX1103MA Vishay Sfernice
  • Part Number: P9A1R100FISX1103MA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P9A1R100FISX1103MA Vishay Sfernice
    P9A1R100FISX1103MA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P9A1R100FISX1103MA is described as POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"