P9A1R100FISX1102MA Vishay Sfernice
  • Part Number: P9A1R100FISX1102MA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 1K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P9A1R100FISX1102MA Vishay Sfernice
    P9A1R100FISX1102MA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P9A1R100FISX1102MA is described as POT 1K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM