P16SNP472MAB15 Vishay Sfernice
  • Part Number: P16SNP472MAB15
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 4.7K OHM 1W CERMET LINEAR
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK