P16NP473MAB15 Vishay Sfernice
  • Part Number: P16NP473MAB15
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 47K OHM 1W CERMET LINEAR
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"