P16NP472MAB15 Vishay Sfernice
  • Part Number: P16NP472MAB15
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 4.7K OHM 1W CERMET LINEAR
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE