P13SMNFRS472MA Vishay Sfernice
  • Part Number: P13SMNFRS472MA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 4.7K OHM 1.5W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P13SMNFRS472MA Vishay Sfernice
    P13SMNFRS472MA Vishay Sfernice
    P13SMNFRS472MA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P13SMNFRS472MA is described as POT 4.7K OHM 1.5W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V