P13SMNFLS472MA Vishay Sfernice
  • Part Number: P13SMNFLS472MA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 4.7K OHM 1.5W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P13SMNFLS472MA Vishay Sfernice
    P13SMNFLS472MA Vishay Sfernice
    P13SMNFLS472MA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P13SMNFLS472MA is described as POT 4.7K OHM 1.5W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 89DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB