P13SMNFLS103MA Vishay Sfernice
  • Part Number: P13SMNFLS103MA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 10K OHM 1.5W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P13SMNFLS103MA Vishay Sfernice
    P13SMNFLS103MA Vishay Sfernice
    P13SMNFLS103MA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P13SMNFLS103MA is described as POT 10K OHM 1.5W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"