P13SMNFGS472MA Vishay Sfernice
  • Part Number: P13SMNFGS472MA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 4.7K OHM 1.5W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P13SMNFGS472MA Vishay Sfernice
    P13SMNFGS472MA Vishay Sfernice
    P13SMNFGS472MA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P13SMNFGS472MA is described as POT 4.7K OHM 1.5W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM