P13SMNFGS471MA Vishay Sfernice
  • Part Number: P13SMNFGS471MA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 470 OHM 1.5W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P13SMNFGS471MA Vishay Sfernice
    P13SMNFGS471MA Vishay Sfernice
    P13SMNFGS471MA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P13SMNFGS471MA is described as POT 470 OHM 1.5W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN