P11S2V0FLSY00103KA Vishay Sfernice
  • Part Number: P11S2V0FLSY00103KA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P11S2V0FLSY00103KA Vishay Sfernice
    P11S2V0FLSY00103KA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P11S2V0FLSY00103KA is described as POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH