P11S1V0FLSY00103KL Vishay Sfernice
  • Part Number: P11S1V0FLSY00103KL
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 10K OHM 1/2W CERMET LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P11S1V0FLSY00103KL Vishay Sfernice
    P11S1V0FLSY00103KL is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P11S1V0FLSY00103KL is described as POT 10K OHM 1/2W CERMET LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE