P11A1T0AJSY00103KA Vishay Sfernice
  • Part Number: P11A1T0AJSY00103KA
  • Manufacturer Name: Vishay Sfernice
  • Description: POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about P11A1T0AJSY00103KA Vishay Sfernice
    P11A1T0AJSY00103KA is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Rheostats category. P11A1T0AJSY00103KA is described as POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED