LTO050F5R000FTE3 Vishay Sfernice
  • More about LTO050F5R000FTE3 Vishay Sfernice
    LTO050F5R000FTE3 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. LTO050F5R000FTE3 is described as RES 5 OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN