LTO030F5R000JTE3 Vishay Sfernice
  • More about LTO030F5R000JTE3 Vishay Sfernice
    LTO030F5R000JTE3 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. LTO030F5R000JTE3 is described as RES 5 OHM 30W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F