LTO030F10R00JTE3 Vishay Sfernice
  • More about LTO030F10R00JTE3 Vishay Sfernice
    LTO030F10R00JTE3 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. LTO030F10R00JTE3 is described as RES 10 OHM 30W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"