LPS1100H1000JB Vishay Sfernice
  • More about LPS1100H1000JB Vishay Sfernice
    LPS1100H1000JB Vishay Sfernice
    LPS1100H1000JB is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Other Mount Resistors category. LPS1100H1000JB is described as RES CHAS MNT 100 OHM 5% 1100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"