LPS0800H4R70JB Vishay Sfernice
  • More about LPS0800H4R70JB Vishay Sfernice
    LPS0800H4R70JB Vishay Sfernice
    LPS0800H4R70JB is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Other Mount Resistors category. LPS0800H4R70JB is described as RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 800W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE