LPS0800H1000JB Vishay Sfernice
  • More about LPS0800H1000JB Vishay Sfernice
    LPS0800H1000JB Vishay Sfernice
    LPS0800H1000JB is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Other Mount Resistors category. LPS0800H1000JB is described as RES CHAS MNT 100 OHM 5% 800W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE