LPS0600H4700JB Vishay Sfernice
  • More about LPS0600H4700JB Vishay Sfernice
    LPS0600H4700JB Vishay Sfernice
    LPS0600H4700JB is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Other Mount Resistors category. LPS0600H4700JB is described as RES CHAS MNT 470 OHM 5% 600W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK