VS-HFA16PB120-N3 Vishay Semiconductor
  • More about VS-HFA16PB120-N3 Vishay Semiconductor
    VS-HFA16PB120-N3 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-HFA16PB120-N3 is described as DIODE HEXFRED 16A 1200V TO-247AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A