VS-85HFL60S05 Vishay Semiconductor
  • More about VS-85HFL60S05 Vishay Semiconductor
    VS-85HFL60S05 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-85HFL60S05 is described as DIODE GEN PURP 600V 85A DO203AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH