VS-85HF80 Vishay Semiconductor
  • More about VS-85HF80 Vishay Semiconductor
    VS-85HF80 Vishay Semiconductor
    VS-85HF80 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-85HF80 is described as DIODE GEN PURP 800V 85A DO203AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK