VS-80EBU04 Vishay Semiconductor
  • More about VS-80EBU04 Vishay Semiconductor
    VS-80EBU04 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-80EBU04 is described as DIODE UFAST 400V 80A POWIRTAB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP