VS-80EBU02 Vishay Semiconductor
  • More about VS-80EBU02 Vishay Semiconductor
    VS-80EBU02 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-80EBU02 is described as DIODE UFAST 200V 80A POWIRTAB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM