VS-70HFL80S05 Vishay Semiconductor
  • More about VS-70HFL80S05 Vishay Semiconductor
    VS-70HFL80S05 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-70HFL80S05 is described as DIODE GEN PURP 800V 70A DO203AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE