VS-6TQ045PBF Vishay Semiconductor
  • More about VS-6TQ045PBF Vishay Semiconductor
    VS-6TQ045PBF is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-6TQ045PBF is described as DIODE SCHOTTKY 45V 6A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM