VS-60EPU04PBF Vishay Semiconductor
  • More about VS-60EPU04PBF Vishay Semiconductor
    VS-60EPU04PBF is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-60EPU04PBF is described as DIODE GEN PURP 400V 60A TO247AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"