VS-60APU04-N3 Vishay Semiconductor
  • More about VS-60APU04-N3 Vishay Semiconductor
    VS-60APU04-N3 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-60APU04-N3 is described as DIODE GEN PURP 400V 60A TO247AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM