VS-249NQ150PBF Vishay Semiconductor
  • More about VS-249NQ150PBF Vishay Semiconductor
    VS-249NQ150PBF is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-249NQ150PBF is described as DIODE SCHTKY 150V 240A HALF-PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH