VS-20ETS12S-M3 Vishay Semiconductor
  • More about VS-20ETS12S-M3 Vishay Semiconductor
    VS-20ETS12S-M3 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-20ETS12S-M3 is described as DIODE GEN PURP 1.2KV 20A TO263AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE