VS-20ETF06FPPBF Vishay Semiconductor
  • More about VS-20ETF06FPPBF Vishay Semiconductor
    VS-20ETF06FPPBF is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-20ETF06FPPBF is described as DIODE GEN PURP 600V 20A TO220FP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM