VS-20ETF04-M3 Vishay Semiconductor
  • More about VS-20ETF04-M3 Vishay Semiconductor
    VS-20ETF04-M3 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-20ETF04-M3 is described as DIODE GEN PURP 400V 20A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM