VS-15ETH06PBF Vishay Semiconductor
  • More about VS-15ETH06PBF Vishay Semiconductor
    VS-15ETH06PBF is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-15ETH06PBF is described as DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F