VS-12FR20 Vishay Semiconductor
  • More about VS-12FR20 Vishay Semiconductor
    VS-12FR20 Vishay Semiconductor
    VS-12FR20 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. VS-12FR20 is described as DIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT