VS-104MT120KPBF Vishay Semiconductor
  • More about VS-104MT120KPBF Vishay Semiconductor
    VS-104MT120KPBF is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VS-104MT120KPBF is described as MOD 3-PH SWITCH 100A 1200V MTK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED