VLZ30C-GS08 Vishay Semiconductor
  • More about VLZ30C-GS08 Vishay Semiconductor
    VLZ30C-GS08 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. VLZ30C-GS08 is described as DIODE ZENER 29.09V 500MW SOD80. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD