VLMU3500-385-120 Vishay Semiconductor
  • More about VLMU3500-385-120 Vishay Semiconductor
    VLMU3500-385-120 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Infrared/UV/Visible Emitters category. VLMU3500-385-120 is described as LED UV 385NM 700MA SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Infrared/UV/Visible Emitters from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Infrared/UV/Visible Emitters
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH