VDMY10A0 Vishay Semiconductor
  • More about VDMY10A0 Vishay Semiconductor
    VDMY10A0 Vishay Semiconductor
    VDMY10A0 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. VDMY10A0 is described as DISPLAY 7SEG 10MM YELLOW C.A. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK