VDMR10C0 Vishay Semiconductor
  • More about VDMR10C0 Vishay Semiconductor
    VDMR10C0 Vishay Semiconductor
    VDMR10C0 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. VDMR10C0 is described as DISPLAY 7SEG 10MM SUPER RED C.C. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE