VDMG10A0 Vishay Semiconductor
  • More about VDMG10A0 Vishay Semiconductor
    VDMG10A0 Vishay Semiconductor
    VDMG10A0 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. VDMG10A0 is described as DISPLAY 7SEG 10MM GREEN C.A.. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"