TSAL5100 Vishay Semiconductor
  • More about TSAL5100 Vishay Semiconductor
    TSAL5100 Vishay Semiconductor
    TSAL5100 is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Infrared/UV/Visible Emitters category. TSAL5100 is described as EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Semiconductor
    ---> Infrared/UV/Visible Emitters from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Infrared/UV/Visible Emitters
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM